4-vjetori i martesës i gjeti ndryshe, Turi i bën dedikimin e veçantë Orindës

Ditën e sotme, Orinda Huta dhe Turjan Hysko feston 4 vjetorin e martesës së tyre.

Dyshja e famshme ndihen më të plotësuar se kurrë pasi ky përvjetor i ka gjetur si prindër.

Ata mirëpritën vogëlushen, Atara pak ditë më parë dhe ndihen më të lumtur se kurrë.

Kjo ditë e veçantë nuk kishte si të kalonte pa u kujtuar nga vetë Turi. Ai publikoi një foto me vogëlushen pranë Atarës, ku kishte vizatuar dhe Orindën, ku shkroi: “Gëzuar përvjetorin e katërt të martesës @orindahuta! Cdo ditë zbukurohesh! 27/07/2017”.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi