4 trendet e verës që duhet të ndiqni për të rinovuar stilin tuaj

Stili i verës është mbase i preferuari ynë sepse kemi mundësi për një larmi kombinimesh për një pamje nga mëngjesi deri në mbrëmje.

Pavarësisht nëse zgjedhim një fustan të lehtë midi, një fund xhins apo pantallona të shkurtra elegante Bermuda, kemi aftësinë të “ndryshojmë” lojën, duke luajtur me aksesorët.

Padyshim që një nga trendet më të domosdoshme të sezonit është thurja me grep.

Thurja boho chic bëri një rikthim nga vitet ’90 dhe tashmë ka gjetur vend kudo.

Për plazhin, bikinit e preferuara dhe kimono janë të mjaftueshme, të cilat mund t’i kombinojmë me një gjerdan me rruaza, një trend tjetër që e shohim kudo muajt e fundit.

Bizhuteri me rruaza

Çantë jeshile

Veshje me prerje

Crop top me grep

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi