4 ide për të kombinuar këmishën e bardhë këtë verë

Këmisha është një pjesë e rëndësishme e garderobës. Përveçse klasike, gjithashtu mund të vishet në pjesën më të madhe të vitit. Këtë rregull e ndjek dhe këmisha e bardhë, e cila kombinohet në çdo stinë, thjesht duke iu përshtatur stilit të sezonit. Disa sugjerime se si mund ta kombinoni këmishën e bardhë gjatë verës.

Këmishë e bardhë dhe shall në flokë

4-idees-na-syndyasete-to-leyko-poykamiso-to-kalokairi-20210

Bralets janë një nga tendencat më të forta për verën e vitit 2021. Prandaj mënyra më e mirë për ta kombinoni me një këmishë të bardhë. Kompletojeni këtë look veror me një shall në kokë.

Këmishë e bardhë me pantallona të shkurtra sportive

4-idees-na-syndyasete-to-leyko-poykamiso-to-kalokairi-20212

Dy stile krejtësisht të ndryshme që mund të bashkëjetojnë. Këmisha e bardhë e sofistikuar vishet mbi pantallona të shkurtra të gjera sportive. Për këtë look zgjidhni një këmishë me jakë të mbyllur, për një pamje më joshëse.

Këmishë e bardhë dhe pantallona “ngarkese”

4-idees-na-syndyasete-to-leyko-poykamiso-to-kalokairi-20214

Mund të frymëzoheni nga Chiara Ferragni. Ajo zgjodhi t’i kombinonte pantallonat e gjera me një këmishë të bardhë duke balancuar kështu këtë stil mashkullor.

Këmishë e bardhë dhe pantallona të shkurtra biker

4-idees-na-syndyasete-to-leyko-poykamiso-to-kalokairi-20216

Parisienët sugjerojnë që të kombinoni pantallona të shkurtra biker me këmisha të bardha. Rezultati duket mahnitës.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi