2 aksidente në Tiranë- Përplaset një 9 vjeçar, e lënduar edhe pasagjerja në një taksi

Dy aksidente te tjera janë regjistruar dje në Tiranë ku ka mbetur i plagosur edhe një i mitur 9-vjeçar.

Policia njofton se arrestuar shoferin.

Ndërkaq një 29-vjeçar ka përfunduar në prangat e uniformave blu pasi me makinën e tij ka aksidentuar një taksi dhe është larguar nga vendngjarja.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar pasagjeria në mjetin taksi shtetasja E. A., e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

-F. V., 23 vjeç, pasi ditën e djeshme, në Kashar, ka aksidentuar biçiklistin e mitur të moshës 9 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve;

-F. Rr., 29 vjeç, pasi duke drejtuar mjetin ka aksidentuar duke u larguar nga vendngjarje mjetin taksi me drejtues I. M. Si pasojë është dëmtuar pasagjeria në mjetin taksi shtetasja E. A., e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi