10 superblerjet e vitit 2017

Merkatoja është lezeti i futbollit. Çdo sezon tifozët presin me kërshëri se kë lojtar do të blejë skuadra e tyre e zemrës.

Klubet blejnë dhe shesin. Sa më shumë kalojnë vitet, aq më shumë rriten çmimet. Në vitin 2017 janë thyer të gjitha rekordet. Vetëm PSG ka shpenzuar më shumë se 400 milionë euro në merkaton e verës, duke blerë vetëm dy lojtarë.

Më poshtë do ju prezantojmë me 10 superblerjet e këtij viti./Top Channel/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi