SHQIPERIA

Zbulimi i skemës së fajdeve, Lleshaj: Goditje madhore krimit

Spread the love

Goditje madhore për krimin e organizuar dhe financat e tij. Kështu e cilëson Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj operacionin “Maranaj” që zbuloi një skemë fajdesh në Shkodër duke çuar pas hekurave disa persona dhe madje zyrtarë publikë.

“‘Maranaj’, për një Shkodër e Shqipëri të lirë nga krimi. Policia e Shtetit dha sot një tjetër goditje madhore kundër krimit të organizuar dhe financave të tij.

Ky sukses motivon më tej Policinë dhe qytetarët për të vijuar së bashku përpjekjen për Shqipërinë europiane 🇦🇱👮‍♂🇪🇺”, shkruan Lleshaj në “Twitter”.

Lleshaj Twitter

Related posts

Projekti i “Piramidës”, Rama: Një ëndërr e vjetër e imja

dritatv

Përmbyset kamioni në “Rrugën e Kombit”, ndërron jetë shoferi

dritatv

Dimri rëndon faturat e energjisë. Konsumi është rritur me 30%

dritatv

Leave a Comment