“Votoni PS ose shkarkoheni”, Berisha: Ç’po ndodh me administratën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, që thotë se punon në administratën publike dhe denoncon presionin që po iu bëhet për të votuar më 30 qershor.

Sipas denoncuesit, çdo punonjës i administratës është i detyruar të marrë pjesë në një fushatë false dhe i detyruar të votojë për PS në datë 30 qershor ose më 1 korrik nuk do jetë më në punë.

POSTIMI I BERISHËS
Terror mbi administratën për të marrë pjesë në farsë fushatën dhe votuar narkopartinë!
Lexoni mesazhin e punonjësit dixhital. sb
Përshëndetje zoti Berisha po ju shkruaj nga një adresë false se dua të qëndroj anonim, ka filluar terrori ndaj punonjëseve të administratës me urdhër nga Edi Rama çdo punonjës i administratës është i detyruar të marrë pjesë në një fushatë fallco dhe i detyruar familjarisht të votojë për PS në datë 30 ose përndryshe në datë 1 korrik nuk do jetë më në punë. Po na bëjnë presion zoti Berisha postojeni këtë mesazh nuk mund të na imponojnë dot bindjet tona partia komuniste sot PS më ka arrestuar gjyshin më ka internuar familjen kam mbaruar një shkollë që jam në këtë punë, Edi Rama nuk e mban dot pushtetin me zor me dhunë duke na detyruar të marrim pjesë në një fushatë false.

Berisha

 

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Formacioni kuqezi, Bulku kthen kohën e “profesor” De Biazit

Në fillim në krah të De Biazit dhe më pas pranë Panuçit. Pa dy stile të ndryshme menaxhimi, modele të kundërta stërvitore ashtu edhe...

Shanghai do të ketë urën e parë 3D për këmbësorëve deri në fund të vitit (video)

Teknologjia 3D ka përparuar shumë shpejt, kështu që një urë e tillë së afërmi do të përdoret në Kinë. Domethënë, deri në fund të vitit,...

Miqësoret latine, Brazil i pamëshirshëm. Argjentina, “paqe” me Kolumbinë

Argjentina dhe Kolumbia e mbyllën “në paqe” sfidën e tyre miqësore me njëra-tjetrën, të zhvilluar në “East Rutherford” të New Jerseyt. Në këtë përballje,...

Së fundi

Meta takon Avdullah Hotin: Shqipëria mbështet dialogun Kosovë – Serbi, forcat politike të Kosovës të jenë të bashkuara

Presidenti i republikës Ilir Meta ka zhvilluar një takim me kryeministrin Avdullah Hotin, i cili ka ardhur për vizitë në Tiranë. Meta shprehet se i...

Britania e Madhe nuk hap kufijtë me Shqipërinë, ja 57 vendet për të cilat prej 10 korrikut nuk aplikohet karantinimi i detyrueshëm

Britania e Madhe ka hapur kufijtë për 57 vende të botës, por Shqipëria nuk bën pjesë në to. Kjo do të thotë se kufiri ajror mes...

Këshilla të arta

https://youtu.be/gdVbCr7hBmY Titulli: Këshilla të arta Autor: Ebul Ferexh Ibn Xhevzi Përkthyes: Mr. Osman Osmani Redaktor: Bujar Vërbovci Kopertina: Bashkim Mehani Përgaditi për shtyp: Bashkim Avdiu Shtypi: FocusPrint – Shkup Për botuesin: Bashkim...