Vlorë/ Pak minuta shi dhe rrugët janë totalisht të pakalueshme

Mjafton disa minuta shi dhe qyteti i Vlorës përmbytet.

Kështu ka ndodhur edhe mbrëmjen e sotme.

Zona e Skelës është totalisht nën pushtetin e ujit duke sjellë probleme për automjetet dhe qytetarët pasi rrugët janë totalisht të pakalueshme.

Por, siç raportohet nga qyteti bregdetar, edhe në lagjje të tjera qytetarët po hasin të njëjtin problem.

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Ky është kushti i Francës për Serbinë në BE

Franca i ka bërë me dije Serbisë, se gjendja aktuale e Bashkimit Evropian nuk lejon pranimin e anëtarëve të rinj. Ministrja përgjegjëse për çështjet evropiane...

Orban: Qëllimi i Qeverisë “ruajtja e sigurisë hungareze dhe kulturës krishtere”

Parlamenti i Hungarisë ka zgjedhur për herë të tretë me radhë, ndërsa gjithsej katër herë, Viktor Orban-in për kryeministër. Partia "Fidesz" e Orbanit dhe partneri...

Me kapuç në kokë, dalin PAMJET/ Si kaloi murin autori dhe vuri tritol poshtë makinës së ish-policit në Lezhë (EMRI)

Report Tv ka siguruar pamjet ekskluzive të sulmit me lëndë plasëse të banesës së ish-efektivit të policisë...

Së fundi

Qeveria paralajmëron vendim të ri për reciprocitetin me Serbinë

Tregu kosovar është vërshuar me produkte të importuara nga Serbia. Këtë e ka mundësuar heqja e taksës më 31 mars nga Qeveria në detyrë. Statistikat tregojnë...

Greqia shënon viktimën e 173-të nga COVID-19, 10 raste të reja në 24 orët e fundit

Greqia ka shënuar edhe një viktimë së fundmi nga COVID-19 duke e çuar bilancin në 173. Vendi fqinj në 24 orët e fundit ka shënuar...

Kosovë : 9 raste të reja me Covid-19 dhe 3 të shëruar.

NËNTË RASTE ME COVID-19 DHE TRE TË SHËRUAR! Sot më 26 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar...