SHQIPERIA

Vlorë/ Pak minuta shi dhe rrugët janë totalisht të pakalueshme

Spread the love

Mjafton disa minuta shi dhe qyteti i Vlorës përmbytet.

Kështu ka ndodhur edhe mbrëmjen e sotme.

Zona e Skelës është totalisht nën pushtetin e ujit duke sjellë probleme për automjetet dhe qytetarët pasi rrugët janë totalisht të pakalueshme.

Por, siç raportohet nga qyteti bregdetar, edhe në lagjje të tjera qytetarët po hasin të njëjtin problem.

Related posts

Situata në Kamëz/ Shkopa gome e kaos, një polic bashkiak i plagosur

dritatv

Meta: Sporti sjell dialogun që politika e ka të vështirë ta realizojë

dritatv

Shqiptari i plagosur në Athinë: Më sulmuan në një pikë bastesh

dritatv

Leave a Comment