• Home
  • SHQIPERIA
  • Vlorë, gjendet i vdekur një 25 vjeçar te Monumenti i Pavarësisë
SHQIPERIA

Vlorë, gjendet i vdekur një 25 vjeçar te Monumenti i Pavarësisë

Spread the love

Një i ri është gjetur i pajetë ditën e sotme pranë Monumentit të Pavarësisë në Vlorë.

Sipas policisë, i riu nuk ka shenja dhune, por dyshohet se është përdorues i lëndëve narkotike.

Nga të dhënat e para, dyshohet se viktima mund të ketë vrarë veten. Ai është identifikuar si shtetasi A.Y.

Top Channel

Related posts

Basha: Largimi i Haki Çakos, pakt mafioz mes tij dhe Edi Ramës

dritatv

Donald Lu largohet nga Shqipëria, dërgohet në Kirgistan

dritatv

Vlora pret kroçerën e parë për 2018, me 400 turistë gjermanë

dritatv

Leave a Comment