Video/ Vret gruan me shufër hekuri, vrasësi bën reagimin dramatik para policëve

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Britani, ku një 51-vjeçar ka vrarë bashkëshorten e tij me një levë hekuri.

Por, ngjarja bëhet akoma më dramatike për faktin se vrasësi është shtirur në polici, sikur e kishte gjetur trupin e pajetë të bashkëshortes së tij jashtë shtëpisë.

Bëhet fjalë për shtetasin David Pomphret, një ekspert kompjuteri, i cili e ka goditur gruan e tij 49-vjeçare, Ann Maria, më shumë se 30 herë në kokë. “Daily Mail” ka publikuar momentin kur autori i krimit ka “aktruar” para policisë, duke u hequr sikur e kishte gjetur të vrarë gruan dhe madje ishte tmerruar.

Burri madje ishte shtirur përpara efektivëve sikur kishte dashur t’i jepte ndihmën e parë të shoqes. Por, njollat e gjakut të gjetura në çorapen e tij e kanë tradhtuar dhe në fund ai ka të vërtetën.

1 68 880x445 9

51-vjeçari pretendon se bashkëshortja ishte tallur me vajzën e tyre, duke e quajtur “një copë trashaluqe” e më pas edhe me performancën e tij seksuale.

Dhe kjo kishte bërë, sipas tij, që t’i erreshin sytë dhe ta godiste pa mëshirë në atë që e cilësoi si një “humbje të përkohshme kontrolli”. Çifti kishte 30 vjet bashkë.

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Ministri Berisha: Nuk mund të presim deri në pafundësi për ushtrinë

Ministri i FSK-së, Rrustem Berisha, ka reaguar ndaj deklaratave të Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg, në lidhje me formimin e ushtrisë së...

Arrestimi i djalit të deputetit, PD: Për fasadë, synojnë mbylljen e skandalit

Me anë të deputetes Jorida Tabaku, Partia Demokratike reagoi mesditën e sotme në lidhje me arrestimin një ditë më parë të Rrahman Rrajës, djalit...

Publikohet raporti i ri për kujdesin ndaj grave, Shqipëria e fundit në Ballkan

Shqipëria renditet e fundit në Ballkan sa i takon mbrojtjes dhe mirëqenies së grave, sipas një studimi...

Së fundi

Lajmet dt: 05 / 08 / 2020

https://youtu.be/3HFTOVxGm-A 181 infeksione të reja me koronavirus jane shenuar gjate 24 oreve te fundit ne zvicer. Zyra Federale e Shëndetit Publik ka raportuar se numri...

Zemaj i bie pishman, e anulon vendimin e djeshëm për rregullimin e çmimit të barnave

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj sot është takuar me përfaqësues të Odës së Farmacistëve të Kosovës, të Shoqatës Farmaceutike të Kosovës, të Shoqatës së...

MSh: Humbin jetën 6 pacientë, 139 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot se janë 139 raste të reja të prekura nga Covid 19, ndërkohë që kanë humbur jetën 6 pacientë, duke...