SHQIPERIA

Video/ Meta shfaqet sportiv: Udhëtim ëndrrash mes bjeshkëve

Spread the love

Presidenti i Republikës, Ilir Meta nga Bjeshkët e Prevallës dhe të Brezovicës në Kosovë ka shpërndarë një video teksa shijon bukuritë dhe freskinë e ajrit.

I veshur sportiv dhe me një çantë në shpinë, Kreu i Shtetit  shfaqet duke soditur natyrën, ndërsa thotë se në këto bjeshkë ndërthuren në perfeksion elementët e natyrës.

“Një udhëtim ëndrrash mes bukurive magjepsëse të Bjeshkëve të Prevallës dhe të Brezovicës, aty ku ndërthuren si askund tjetër pyjet me ahe dhe me pisha, ku vegjetacioni dhe biodiversiteti është mahnitës”-shkruan Meta.

Related posts

Përplasje në mesnatë te Unaza e Re, në pranga babë e bir (Emrat)

dritatv

Edhe parku Rinia do të betonizohet, bashkia e Tiranës ia jep privatit me PPP

dritatv

Kontrollet në Tiranë, 16 shoferë u arrestuan këtë fundjavë, u pezulluan 64 patenta

dritatv

Leave a Comment