SHQIPERIA

Video/ Meta shfaqet sportiv: Udhëtim ëndrrash mes bjeshkëve

Spread the love

Presidenti i Republikës, Ilir Meta nga Bjeshkët e Prevallës dhe të Brezovicës në Kosovë ka shpërndarë një video teksa shijon bukuritë dhe freskinë e ajrit.

I veshur sportiv dhe me një çantë në shpinë, Kreu i Shtetit  shfaqet duke soditur natyrën, ndërsa thotë se në këto bjeshkë ndërthuren në perfeksion elementët e natyrës.

“Një udhëtim ëndrrash mes bukurive magjepsëse të Bjeshkëve të Prevallës dhe të Brezovicës, aty ku ndërthuren si askund tjetër pyjet me ahe dhe me pisha, ku vegjetacioni dhe biodiversiteti është mahnitës”-shkruan Meta.

Related posts

Ramës s’i del e keqja me Metën: Pjesë e një filmi, me fallxhoren s’merrem

dritatv

“Çarje e rënie tavani në QS”, Bashkia e Tiranës i përgjigjet PD-së: Fake News i qëllimshëm, ja e vërteta

dritatv

“Minsk 2019”, Meta i jep flamurin ekipit përfaqësues shqiptar

dritatv

Leave a Comment