Video/Makina shpërthen në flakë në ecje e sipër në aksin Lushnje-Fier

Një makinë ka shpërthyer në flakë në aksin që lidh Lushnjën me qytetin e Fierit. “BalkanWeb” ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes, ku shihet mjeti i kapluar nga flakët, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet për persona lënduar por vetëm dëme materiale.

Burime dhe dëshmitarët okularë nga vendi i ngjarjes i thanë “BalkanWeb” se makina është përfshirë në flakë në ecje e sipër. Ndërkohë policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të saj.

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Hudhra, një mrekulli që shëron këto sëmundje!

Kjo kurë ndihmon gjithashtu në mirëfunksionimin e sistemit të tretjes ndërsa mban nën kontroll të plotë nivelin e kolesterolit. Pesha e tepër tek çdo organizëm...

“Google keqpërdor pozitën dominante të kërkimit në Francë”

Aleanca Evropiane e Agjencive të Lajmeve (EANA) thotë se Google po përpiqet që të keqpërdorë pozitën dominante në Francë.

AAK nuk përfill amerikanët sërish kandidon me njerëz të akuzuar

Ambasadori i SHBA-ve në Kosovë, Philip Kosnett sot gjatë ditës ka vlerësuar si lajm të mirë ngritjen e aktakuzave për ish-deputetët Shkumbin Demaliaj (AAK)...

Së fundi

Qeveria paralajmëron vendim të ri për reciprocitetin me Serbinë

Tregu kosovar është vërshuar me produkte të importuara nga Serbia. Këtë e ka mundësuar heqja e taksës më 31 mars nga Qeveria në detyrë. Statistikat tregojnë...

Greqia shënon viktimën e 173-të nga COVID-19, 10 raste të reja në 24 orët e fundit

Greqia ka shënuar edhe një viktimë së fundmi nga COVID-19 duke e çuar bilancin në 173. Vendi fqinj në 24 orët e fundit ka shënuar...

Kosovë : 9 raste të reja me Covid-19 dhe 3 të shëruar.

NËNTË RASTE ME COVID-19 DHE TRE TË SHËRUAR! Sot më 26 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar...