VIDEO/ E tmerrshme, burri rrëmben 8-vjeçaren. Nëna thërret e tmerruar: Më ndihmoni

Media britanike “Daily Mail” ka publikuar momentin e tmerrshëm, kur një 51-vjeçar rrëmben një 8-vjeçare. Në video, duket nëna e vajzës së mitur, e cila bërtet dhe kërkon ndihmë.

Rrëmbyesi u arrestua pak orë më vonë nga policia. Ai u gjet i zhveshur në një magazinë. Ai u identifikua si Michael Uebb, 51-vjeç. Në videon e publikuar, dëgjohet nëna duke bërtitur, pasi ia rrëmbyen vajzën.

Në polici, burri ka pranuar se ka rrëmbyer të miturën. Ai u dërgua në burg.

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Musliu ironizon kryeministrin: Shto numrin e zv/ministrave

Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka kërkuar nga kryeministri Ramush Hardinaj që shtojë me mbi 20 numrin e zv/ministrave. Ajo...

Ndërron jetë i biri i Muhamed Mursit

Ka ndërruar jetë në spital i biri i presidentit të ndjerë egjiptian, Muhamed Mursi. Abdullaj Mursi, 24 vjeç, ndërroi jetë në spitalin kryesor të Kajros...

Sholtes: BE t’i ketë parasysh pasojat për mosliberalizim të vizave për Kosovën

Ditë më parë komisioneri i Bashkimit Evropian për Zgjerim, Johannes Hahn vizitoi Kosovën ku kërkoi heqjen e taksës 100 për qind ndaj Serbisë dhe...

Së fundi

Meta takon Avdullah Hotin: Shqipëria mbështet dialogun Kosovë – Serbi, forcat politike të Kosovës të jenë të bashkuara

Presidenti i republikës Ilir Meta ka zhvilluar një takim me kryeministrin Avdullah Hotin, i cili ka ardhur për vizitë në Tiranë. Meta shprehet se i...

Britania e Madhe nuk hap kufijtë me Shqipërinë, ja 57 vendet për të cilat prej 10 korrikut nuk aplikohet karantinimi i detyrueshëm

Britania e Madhe ka hapur kufijtë për 57 vende të botës, por Shqipëria nuk bën pjesë në to. Kjo do të thotë se kufiri ajror mes...

Këshilla të arta

https://youtu.be/gdVbCr7hBmY Titulli: Këshilla të arta Autor: Ebul Ferexh Ibn Xhevzi Përkthyes: Mr. Osman Osmani Redaktor: Bujar Vërbovci Kopertina: Bashkim Mehani Përgaditi për shtyp: Bashkim Avdiu Shtypi: FocusPrint – Shkup Për botuesin: Bashkim...