Vendimi më i keq i Grizmanit, sulmuesi po mendon të largohet nga Barcelona!

Aventura e Antuan Grizmanit te Barcelona mund të jetë në krizë që tani. Sulmuesi francez, i blërë nga blaugranat në verë nga Atletiko Madrid, nuk është aspak i lumtur me gjendjen e tij te skuadra e drejtuar nga Ernesto Valverde dhe duket se do kërkojë të ndryshojë ambiet verën e ardhshme. Lajmin e konfirmon “El Chiringuito”.

Në fakt, zërat për një gjendje aspak të mirë të francezit në Katalonjë janë shtuar shumë javët e fundit, pasi impakti i sulmuesit të Francës nuk ka qenë aspak ai i duhuri, pavarësisht 120 milionë eurov që Barcelona derdhi duke paguar klauzolën për ta shkëputur nga Atletiko. Mediat spanjllove raportojnë se dhe marrëdhënia e tij me Mesin nuk është e mirë, duke qenë se argjentinasi kishte shpresuar në rikthimin e Nejmarit.

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Këta janë zyrtarët policorë që u arrestuan në aksionin e sotëm në veri

Aksioni i IPK-së mëngjesin e sotëm në bashkëpunim me Policinë e Kosovës , ka hasur në një rezistencë të armatosur në veri të Mitrovicës,...

Rreth 1.8 milion njerëz të shëruar nga COVID-19 në botë

Të dhënat e universitetit treguan se gjithsej 1.801.461 njerëz fituan betejën kundër COVID-19. Numri i rasteve të konfirmuara është mbi 4.82 milion, prej të cilëve...

Lufta kundër krimit të organizuar, Ardi Veliu pret delegacionin nga Britania

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu zhvilloi një takim me një delegacion të nga Britania, kryesuar nga Philip Rutnam, Sekretari i...

Së fundi

Meta takon Avdullah Hotin: Shqipëria mbështet dialogun Kosovë – Serbi, forcat politike të Kosovës të jenë të bashkuara

Presidenti i republikës Ilir Meta ka zhvilluar një takim me kryeministrin Avdullah Hotin, i cili ka ardhur për vizitë në Tiranë. Meta shprehet se i...

Britania e Madhe nuk hap kufijtë me Shqipërinë, ja 57 vendet për të cilat prej 10 korrikut nuk aplikohet karantinimi i detyrueshëm

Britania e Madhe ka hapur kufijtë për 57 vende të botës, por Shqipëria nuk bën pjesë në to. Kjo do të thotë se kufiri ajror mes...

Këshilla të arta

https://youtu.be/gdVbCr7hBmY Titulli: Këshilla të arta Autor: Ebul Ferexh Ibn Xhevzi Përkthyes: Mr. Osman Osmani Redaktor: Bujar Vërbovci Kopertina: Bashkim Mehani Përgaditi për shtyp: Bashkim Avdiu Shtypi: FocusPrint – Shkup Për botuesin: Bashkim...