ZVICER

Vdes tragjikisht në Gjermani 26-vjeçari nga Kosova

Spread the love

Një djalë i ri 26 vjeç me origjinë nga Kosova ka vdekur tragjikisht në Gjermani. Mësohet se viktima është Arif Zekaj me prejardhje nga Jabllanica.

Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e kanë dhënë familjarët. I riu jetonte me familjen në shtetin gjerman, kurse bëhet me dije se ishte vëllai i vetëm i 3 motrave.

Ky nuk është rasti i vetëm i aksidenteve dhe rasteve tragjike në shtetin gjerman me protagonistë të rinj shqiptarë, kryesisht nga Kosova. Nuk kanë munguar rastet kur viktima kanë qenë edhe të mitur.

Related posts

Edhe Kantoni St. Gallen ndalon bartjen e burkas

dritatv

SVP, me referendum kundër “dhurimit” të 1.3 miliard frangave për BE-në

dritatv

Berna ul deri në 30% ndihmat sociale: kritikët kërcënojnë me referendum

dritatv

Leave a Comment