Uncategorized

Vasili: U dënuan deputetët që mbrojtën Kushtetutën

Spread the love

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së i quan deputetët e maxhorancës Esat Pashë Toptanët e rinj, që sipas tij fundi i tij dihet.

Në një status në Facebook, Vasili thotë se u dënuan deputetët që mbrojtën Kushtetutën dhe Shqipërinë.

“Dihet fundi i Esat Pashë Toptanit dhe çdokujt që shet Atdheun. Shqiptarët nuk falin…”, thotë Vasili./Top Channel/

Related posts

Liburn Aliu: Reformës së shumëkërkuar po i hapet rruga

dritatv

OSHEE, monopol në treg. Sekretariati i Energjisë në Vienë hap çështje ndaj Shqipërisë

dritatv

Zaev: Nuk kemi biseduar me PDSH-në, por mbetemi të hapur për bashkëpunim

dritatv

Leave a Comment