SHQIPERIA

Tragjedia/3 të vdekur në familje,vdes vëllai i emigrantit që u vra

Spread the love

Ka ndërruar jetë edhe personi i tretë i ngjarjes së rëndë të ndodhur dy ditë më parë në Korçë.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se ka ndërruar jetë vëllai i Gramoz Nakos, i cili u vra nga kunati.

Viktima është 59-vjeçari Rasim Nako. Ai vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërsa nuk përjashtohet mundësia se mund të ketë ndërruar jetë për shkak të traumës që përjetoi nga vrasja e vëllait.

Related posts

Shembet ura në Lushnje, izolohen fshatrat e Divjakës

dritatv

EKSKLUZIVE/ DRITA TV ZBARDH INTERVISTËN E ERJETA KICI NË RAI UNO

dritatv

PD, kërkesë Ruçit: Penguan komisionin hetimor “Tahiri”, të shkarkohen Fatmir Xhafaj dhe Ardi Veliu

dritatv

Leave a Comment