Tiranë/ Po riparonte rrjetin e internetit, 30-vjeçari bie në kontakt me rrymën elektrike

Gjatë pasdites, në rrugën “Demokracia”, Tiranë, teksa po riparonte rrjetin e internetit, një 30-vjeçar ra në kontakt me rrymën dhe për pasojë ka rënë nga lartësia duke marrë dëmtime dhe djegie.

Mësohet se shtetasi me iniciale V.N ka marrë dëmtime dhe djegie.

Të riut i është dhënë ndihma e parë dhe u transportua në spital për ndihmë mjekësore të specializuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

*Lajmi mbetet në përditësim

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Prodhuesit: Blini bukë të paprerë, shmangi mikrobet

Shoqata e Prodhuesve të Bukës Shqipëri rekomandon që buka të mos shitet më e prerë në feta, siç jemi mësuar ta marrim atë zakonisht...

E denoncon të vjedhur, gjenden të djegura fugoni dhe makina

Dy mjete janë gjetur të djegur në Bunavi të Vlorës. Informacioni praprak i policisë bën të ditur se bëhet fjalë për një fugon dhe...

Britani e Madhe, Largimi nga Bashkimi Evropian ul me 3,5% ekonominë

Ekonomia e Britanisë së Madhe mund të ulet me 70 miliardë paund (90 miliardë dollarë) çdo vit...

Së fundi

Ja si gënjeu Rama”, PD nxjerr faktet: Ndryshimet kushtetuese shkelin marrëveshjen e 5 qershorit.

Partia Demokratike akuzon kryeministrin se ka shkelur marrëveshjen e 5 qershorit dhe se ka gënjyer para shqiptarëve. Sekretari i përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi...

TIA: Nga nesër anulohen të gjitha fluturimet, pasagjerët mund të rimbursohen ose të rishikojnë datën deri në fund të 2021

Tirana International Airport njofton se ndalimi i fluturimeve nga Austria hyn në fuqi nga nesër deri më 31 korrik. Ndërkohë të gjitha fluturimet janë anuluar,...

BE: Nisni vaksnimin për gripin sezonal që tani në verë

Komision Europian ka këshilluar vendet anëtare të BE të nisin sa më shpejt vaksinimin për gripin sezonal të vjeshtës që tani në verë. Sipas KE,...