Tiranë, plagoset me armë zjarri një 18-vjeçar

Policia e Tiranës ka njoftuar se sot, rreth orës 12:45, në Selitë është plagosur në këmbë me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar një 18-vjeçar.

I plagosuri është shtetasi me iniciale M.Sh., i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

Po bëhet krehja e zonës si dhe janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore dhe hyrje daljet e kryeqytetit për kapjen e autorëve./Top Channel/

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Vazhdon ulja dramatike e euros: rritet dyshimi për para “jashtë sistemit”, penalizohen mjaft qytetarë

Euro vazhdin rënien dramatike në Shqipëri, çka po dëmton një numër të madh personazh që bëjnë transaksione apo marrin rrogat në monedhën europiane. Dy ditët...

OKB dërgon kamionë me ndihma humanitare në Idlib të Sirisë

Organizata e Kombeve të Bashkuara (OKB) ka dërguar 19 kamionë me ndihma humanitare në provincën siriane Idlib të shkatërruar nga lufta civile. Kamionët kaluan portën...

Dy muaj pas dasmës lajmi i bukur për aktorin, së shpejti baba

Pas dasmën përrallore në fillim të qershorit, një tjetër lajm i mirë vjen nga Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij. Bëhet me dije se...

Së fundi

Bylykbashi: Duke nisur nga sot, “gjendja e fatkeqësisë natyrore” dhe masat janë antikushtetuese

Me anë të një statusi në “Facebook”, ish-deputeti i PD Oerd Bylykbashi shprehet se që nga dita e sotme e Fiter Bajramit, “gjendja e...

Reagon Policia e Shtetit ndaj sistemit TIMS jashtë funksionit

Policia e Shtetit ka reaguar pas një lajmi, se është dëmtuar sistemi TIMS dhe nuk funksionon. Në lidhje me ngjarjen Policia sqaron se “Në datë...

Çavuşoğlu: Solidariteti me Afrikën, më i nevojshëm se kurrë më parë

"Kushtet e papara të shkaktuara nga pandemia COVID-19 në gjithë botën e bëjnë solidaritetin e simbolizuar nga Dita e Afrikës edhe më të rëndësishëm...