Tifozi më i zjarrtë në Elbasan Arena, Presidenti i papërmbajtshëm pas fitores së kuqezinjve

Presidenti i Republikës Ilir Meta e ka ndjekur ‘live’ përballjen e sotme Shqipëri-Islandë që përfundoi 4 me 2 për kuqezinjtë. Si një prej tifozëve më të zjarrtë të Kombëtares, gëzimi i Kreut të Shtetit ka qenë i papërmbajtshëm në shkallët e stadiumit pas golave që i dhanë fitoren shqiptarëve.

“Fitore shqiponjash sot në “Elbasan Arena”! ⚽⚽⚽⚽ ???”, shkruan Meta.

  • foto galeri
  • foto galeri

Kujtojmë se gjatë ditës Presidenti kërkoi mbështetje për Kombëtaren Shqiptare e cila gjendet në momente jo shumë të favorshme në eliminatoret Euro2020 dhe fitorja e sotme ishte përgjigjja për të gjithë.

- Reklamë -

LEXO MË SHUMË

Erdogan do të marrë pjesë në samitin Turqi-BE që do të mbahet në Varna

      Në një deklaratë të Qendrës së Shtypit të Presidencës turke thuhet se në samitin që do të mbahet në Varna më 26 mars do...

Sfida e “islamistëve” me demokracinë

Imam Gazmend Aga– Komuniteti Mysliman shqiptaro-amerikan Një nga problemet e shumë myslimanëve është se akoma se kanë përtypur mirë demokracinë. Kështu, shumë myslimanë i shikon të...

Kryeministri i Turqisë do të takohet me mbretin saudit dhe princin e kurorës

Kryeministri i Turqisë, Binali Yildirim, do të takohet me Mbretin e Arabisë Saudite Selman bin Abdulaziz dhe princin e kurorës Muhamed bin Selman të...

Së fundi

Vaji i ullirit shërues i shumë sëmundjeve!

Ja disa nga përfitimet shëndetësore më të rëndësishme të vajit të ullirit, që mund t’ju motivojnë ta përfshini më shumë në dietën tuaj ushqimore. Më...

Ish-kancelari austriak, i përfshirë në akuzat ndaj Manafort

Akuzat e reja, të bëra publike nga prokurori special Robert Mueller ditën e premte, hedhin dritë mbi fushatën lobuese të Uashingtonit të orkestruar nga...

Kryetari i Gjykatës së Apelit Tiranë nuk kalon Vetting-un

Kryetari i Gjykatës së Apelit Tiranë, Hysni Demiraj nuk e ka kaluar fazën e parë të Vetting-ut. Demiraj është shkakuar nga Komisioni i Pavarur i...