Sport

Organizing history by tags.

Rrogozhina nis sezonin, Ndriçim Kashami traniner dhe staf i ri për rikthimin në SuperLigë!

Egnatia do të nis ditën e sotme startin e përgatitjeve për sezonin e ri. Skuadra që militon në Kategorinë e Parë me anë të një...