SHQIPERIA

Studentët e Ekonomikut: Kauza jonë nuk është partiake!

Spread the love

Studentët e Ekonomikut kanë deklaruar se kauza e tyre nuk është partiake.

Me anë të një letre, ata i drejtohen “studentëve, prindërve, intelektualëve dhe palaçove të shoqërisë shqiptare” duke u kërkuar që “për një herë të vetme të mos përbaltin dëshirat tona të mira për këtë vend”.

“Nëse mendoni se jemi partiakë, atëherë në djall shkofshi edhe ju me to”, lexohet në letrën e studentëve të Ekonomikut.

Top Channel

Related posts

Bulqizë, shtylla e tensionit të lartë rrezikon të bjerë pas punimeve për rrugën

dritatv

20 vite nga ndërhyrja ushtarake në Kosovë, Meta: Përherë mirënjohës SHBA-ve dhe NATO

Kelment Baci

Foto/Panair dhe muzikë tradicionale, Përmeti feston ditën e verës

dritatv

Leave a Comment