• Home
  • SHQIPERIA
  • Si nisi ngjarja e rëndë që u mori jetën dy personave në Mat
SHQIPERIA

Si nisi ngjarja e rëndë që u mori jetën dy personave në Mat

Spread the love

Një debat për motive të dobëta përfundoi me dy të vrarë dhe dy të plagosur në fshatin Shëlli në Macukull të Matit. Viktimat, punëtore që prej disa ditësh po hapnin rrugën mes Shëllisë dhe Shqefnit dy fshatra të thella të Macukullit.

Një debat për motive të dobëta përfundoi me dy të vrarë dhe dy të plagosur në fshatin Shëlli në Macukull të Matit. Viktimat, punëtorë që prej disa ditësh po hapnin rrugën mes Shëllisë dhe Shqefnit dy fshatra të thella të Macukullit.

Kujtim Koxha, banor i fshatit Shëlli, 51 vjeç që u kap nga policia duke ikur, debatoi me viktimat e me pas mori një armë kallashnikov dhe i qëlloi ndërsa po pushonin në kohën e drekës në një lokal në fshat.

Një nga viktimat humbi jetën direkt ndërsa i dytë gjatë transportit për në spital. Dy të tjerët janë jashtë rrezikuar./Top Channel/

Related posts

Të huajt zbulojnë Vilë Bashtovën, por rruga është sfilitëse

dritatv

Lulzim Basha: Nuk na duhen dy hajdutë dhe zuzarë si Thaçi e Meta

dritatv

Shtohen 36 barna në listën e të rimbursueshmeve, ja cilat

dritatv

Leave a Comment