ZVICER

Shqiptari gjendet pa shenja jetë në Liqenin e Gjenevës

Spread the love

Dje policia e Gjenevës ka gjetur një trup të pa jetë në Liqenin e Gjenevës, që i përkiste një 40-vjeçari. Viktima është raportuar të jetë nga Presheva me emrin Nuhi Memishi (40) nga fshati Isivukë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur të hënën në mbrëmje, kurse trupi i tij është gjetur të martën në orët e pasditës. Kufoma ende ndodhet në spital.

Nuhiu është djali i tretë i Nazmi Memishit, i cili para gjashtë vitesh kishte ndërruar jetë po ashtu ne Gjenevë.

I ndjeri Nuhiu, pas vetes ka lënë gruan, vajzën 10 vjeçare dhe djalin një vjeçar.

Related posts

Orteku godet vendpushimin në Zvicër, ekipet e shpëtimit në kërkim të skiatorëve

dritatv

Zviceranët po blejnë gjithnjë e më shumë biçikleta elektrike

dritatv

Zvicra për një vit ka ndarë 8.2 miliardë franga për ndihmat sociale

dritatv

Leave a Comment