BOTA

Shembet hoteli gjigant në SHBA, pamjet e tmerrit kur njerëzit vrapojnë në rrugë

Spread the love

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në SHBA, teksa ndërsa e hotelit “Hard Rock”, në qendër të Nju Orliwnsit, është shembur, duke plagosur disa persona.

Mediet botërore kanë publikuar pamjet e tmerrshme të shembjes së hotelit gjigant, ndërsa shihet momenti kur njerëzit vrapojnë të tmerruar.

Hoteli po i nënshtrohej disa punimeve për t’u modifikuar tërësisht, por gjërat nuk kanë shkuar sipas planit dhe gjithçka është kthyer në rrënoja.

Related posts

E tmerrshme ajo që bie nga qielli në oborrin e kësaj shtëpie

dritatv

Kalin: Turqia do të vazhdojë të marrë çdo masë të nevojshme

dritatv

“Turqia mund ta krijojë zonën e sigurisë në Siri pa marrëveshje me SHBA-të”

dritatv

Leave a Comment