Shembet hoteli gjigant në SHBA, pamjet e tmerrit kur njerëzit vrapojnë në rrugë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në SHBA, teksa ndërsa e hotelit “Hard Rock”, në qendër të Nju Orliwnsit, është shembur, duke plagosur disa persona.

Mediet botërore kanë publikuar pamjet e tmerrshme të shembjes së hotelit gjigant, ndërsa shihet momenti kur njerëzit vrapojnë të tmerruar.

Hoteli po i nënshtrohej disa punimeve për t’u modifikuar tërësisht, por gjërat nuk kanë shkuar sipas planit dhe gjithçka është kthyer në rrënoja.

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Monedha vendase, ende e fortë. Euro mbetet në kuotën e 125.5 lekëve

  Leku e ka mbyllur javën me një forcim të lehtë ndaj valutave kryesore, euros, dollarit amerikan dhe paundit britanik. Edhe pse jemi në kulmin e...

Komisioni për Punë të Brendshme voton projektligjet për transformimin e FSK-së

Komisioni për Punë të Brendshme ka filluar të shqyrtojë pakon e projektligjeve për transformimin e FSK-së. Të gjithë deputetët, përjashtuar deputetët e Listës Serbe të...

Këto janë 6 ushqimet kundër mungesës së vitaminës B61!

Vitamina B6, e njohur edhe si piridoksina, luan rol të rëndësishëm në funksionimin e trupit. Sikur vitaminat tjera B, ajo ndihmon për mbajtjen e shëndetshëm...

Së fundi

Qeveria paralajmëron vendim të ri për reciprocitetin me Serbinë

Tregu kosovar është vërshuar me produkte të importuara nga Serbia. Këtë e ka mundësuar heqja e taksës më 31 mars nga Qeveria në detyrë. Statistikat tregojnë...

Greqia shënon viktimën e 173-të nga COVID-19, 10 raste të reja në 24 orët e fundit

Greqia ka shënuar edhe një viktimë së fundmi nga COVID-19 duke e çuar bilancin në 173. Vendi fqinj në 24 orët e fundit ka shënuar...

Kosovë : 9 raste të reja me Covid-19 dhe 3 të shëruar.

NËNTË RASTE ME COVID-19 DHE TRE TË SHËRUAR! Sot më 26 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar...