KURIOZITETE

SHBA: nusja martohet me dhëndërrin e vdekur

Spread the love

Jessica Padget nga Shtetet e Bashkuara, zgjodhi ta bëjë dasmën me burrin e saj të vdekur, pikërisht në datën që duhej të martoheshin.

James Murphy, një zjarrfikës, humbi jetën në një aksident me makinë.

Përkundër kësaj, Jessica e mbajti ceremoninë e planifikuar më 29 shtator. Ajo mori gjërat e preferuara të James-it, një kostum zjarri dhe çizme, mblodhi të dashurit e tyre dhe organizuar një ceremoni simbolike para varrit të tij.

Fotot emocionale të dasmës së pazakontë, ku nusja pra lidh kurorë me dhëndërrin e vdekur, u zgjeruan në rrjetet sociale. /tesheshi.com/

Related posts

Liqeni i mrekullive që shëron qindra sëmundje, gjendet në këtë fshat dhe ka veti të jashtëzakonshme!

dritatv

Sondazhi për ndryshimin e orës merr vetëm 4,6 milionë përgjigje

dritatv

Muri Kinez çdo ditë vizitohet nga mijëra turistë

dritatv

Leave a Comment