SHQIPERIA

Ref. zgjedhore, Balla letër Ruçit: Të zgjatet afati i komisionit

Spread the love

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla i ka dërguar një letër kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi ku kërkon ndryshime në vendimin për komisionin e reformës zgjedhore.

Balla kërkon që afati i komisionit të reformës zgjedhore që është deri më 5 maj të zgjatet deri në 28 nëntor dhe të punojë edhe për sistemin zgjedhor.

Letra E Balles

Related posts

KPK i djeg ëndrrën për kryeprokuror, shkarkon Ferdinand Elezin

dritatv

Protesta e PD, kundërshtohet zgjedhja e Kryeprokurorit të përkohshëm

dritatv

Turqia mbështetje për sektorin e shëndetësisë në Shqipëri

dritatv

Leave a Comment