SHQIPERIA

Rama-Xhafaj, 45 minuta takim kokë më kokë

Spread the love

Pas zhvillimeve të fundit të ditës, fjalës së Ramës në grupin parlamentar të PS, vetëdorëzimit të Agron Xhafajt dhe protestës së opozitës në Ministrinë e Brendshme, kreu i qeverisë Edi Rama ka zhvilluar një takim kokë më kokë me vartësin e tij, Fatmir Xhafa.

Takimi mësohet se ka zgjatur 45 minuta, teksa nuk dihet ende zyrtarisht tema e bisedës. Në mbledhjen e grupit Rama tha se Xhafaj do të qëndrojë në detyrë, teksa e quajti çështjen e vëllait të tij si një mashtrim me synim destabilizimin./Top Channel/

Related posts

Trajnerët e #FriedrichEbert në Rrogozhinë për të rinjtë e qytetit

dritatv

Samiti i Komitetit Ekzekutiv të CDI, Basha në Hungari

dritatv

Zbardhet plagosja në Tiranë: Policia shpall në kërkim autorin, arreston të lënduarin

dritatv

Leave a Comment