SHQIPERIA

Protesta, Xhafaj raporton pasdite në zyrën e Ramës

Spread the love

Në orët e pasdites ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj është parë të hyjë në godinën e Kryeministrisë.

Situata e krijuar ditën e sotme me përshkallëzimin e protestës së qytetarëve të Kukësit në tunelin e Kalimashit, dhe pasojat e saj do të jenë biseda e Ramës me vartësin e tij, teksa të dy i quajtën publikisht dhunë barbare dhe se përgjegjësit do të vihen para ligjit./Top Channel/

Related posts

Maqedonia ndryshon emrin, Bushati: Kontributi i partive shqiptare, vendimtar

dritatv

Pakti politik Shqipëri-Greqi, Idrizi në “Top Talk”: Përmbushëm agjendën e grekëve

dritatv

Sarandë, mbytet një Velierë rreth 8 milje larg bregut

dritatv

Leave a Comment