Propaganda, Ulqinaku: Kryedhunuesi Rama i përdor gratë, pastaj i hedh kur nuk i duhen më

Ka folur me tone të ashpra ish deputeja e PD-së Izmira Ulqinaku, pas takimit që Edi Rama pati me gratë anëtare të Këshillave Bashkiak. Ajo ka thënë se Rama është njeriu që më së shumti ka dhunuar gratë duke mos kursyer as nënën e tij.

Sipas Ulqinakut, Rama pasi i përdor gratë për qëllimet e veta i flak tutje. Në fund ajo e mbyll me thirrjen se është koha ta largojmë Ramën.

Njoftimi

Edi Rama kryedhunuesi i grave kërkon të mashtrojë shqiptarët nëpërmjet takimeve propogandistike!

Edi Rama është përbindëshi që ka përbuzur e dhunuar nënën!
Eshtë ai që ka dhunuar e keqtrajtuar bashkëshortet me të cilat ka jetuar!
Eshte ai që fshihet pas fustanit të grave ministre e deputete sa herë gjendet në vështirësi.
Eshtë ai që gratë, i përdor e i hedh sa herë nuk i duhen.
Eshtë Edi Rama ai i cili me politikat e tij nuk mbështeti asnjë grua kryefamiljare nëpërmjet punësimit, apo asistencave të veçanta. Ai i hoqi edhe të ardhurat minimale nga Ndihma Ekonomike.
30% e nënave shqiptare nuk arrijnë të sigurojnë ushqim të mjaftueshem për fëmijët e tyre.
Përmes koncesioneve korruptive, Edi Rama vjedh fondet, të cilat duhet të shkojnë për shendetin e grave e vajzave.
I dominuar nga efektet e lëndëve narkotike dhe i etur për propogandë, stis e mashtron në sy të të gjithë shqiptarëve.
Shqiptarët tashmë i dijnë bëmat e gjëmat e tij në lidhje me gratë dhe jo vetëm.
Ndaj hipokrizia, fallciteti, mashtrimi e propoganda e tij janë të pavlera. Eshtë koha ta refuzojmë!
Eshtë koha ta largojmë!
Ky ka marrë peng fatin e grave dhe nënave shqiptare!
Ky i cmendur ka marrë peng fatin e vendit!
Shqipëria ka një ëndërr, e ajo është integrimi ne BE.
Me këtë monstër nuk kemi të ardhme!
Ta shporrim qe t’i hapim rrugën shqiptarëve për Europë.
Ta shporrim që të ndërtojmë të ardhmen tonë europiane!

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Ahmeti dhe koordinatori i TIKA-s Hasan Burak Ceran inspektuan punimet në shkollën ‘Elena Gjika’

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti bashkë me koordinatorin e TIKA-s për Kosovë, Hasan Burak Ceran, vizituan sot shkollën “Elena Gjika” për të parë ecurinë...

Moti i keq në Shqipëri, vazhdon angazhimi i autoriteteve

Situata nga përmbytjet e shkaktuara nga reshjet e dendura të shiut gjatë ditëve të fundit në Shqipëri po shkon drejt normalizimit, ndërsa autoritetet vazhdojnë...

Tare kundër VAR-it: Na ka hequr 12 pikë!

Igli Tare është shumë i nervozuar me teknologjinë në futboll. Drejtori sportiv i Lazios, i intervistuar nga “Corriere dello Sport”, ka sulmuar edhe një herë...

Së fundi

Lajmet dt: 05 / 08 / 2020

https://youtu.be/3HFTOVxGm-A 181 infeksione të reja me koronavirus jane shenuar gjate 24 oreve te fundit ne zvicer. Zyra Federale e Shëndetit Publik ka raportuar se numri...

Zemaj i bie pishman, e anulon vendimin e djeshëm për rregullimin e çmimit të barnave

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj sot është takuar me përfaqësues të Odës së Farmacistëve të Kosovës, të Shoqatës Farmaceutike të Kosovës, të Shoqatës së...

MSh: Humbin jetën 6 pacientë, 139 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot se janë 139 raste të reja të prekura nga Covid 19, ndërkohë që kanë humbur jetën 6 pacientë, duke...