• Home
  • SHQIPERIA
  • Prokurori që hetoi Fullanin, në “sitën” e vetting-ut
SHQIPERIA

Prokurori që hetoi Fullanin, në “sitën” e vetting-ut

Spread the love

Prokurori Ramadan Troci doli përballë Komisionit të Pavarur të Kualifikimit (KPK) paraditen e së premtes.

Troci është kandidat për në Këshillin e Lartë të Prokurorisë (KLP).

Aktualisht është prokuror në Prokurorinë e Përgjithshme. Ai mbahet mend si prokurori që hetoi Ardian Fullanin dhe si prokurori që hapi çështjet e skandalit të tokave në Vlorë./Top Channel/

Related posts

PËR QYTETARËT QË DUAN TË DËGJOHEN!

dritatv

Në ndihmë të të përmbyturve; Ushtria dërgoi mjekët në zonat e prekura

dritatv

Arrestohet një prej të fortëve të Fierit

dritatv

Leave a Comment