SHQIPERIA

“Prestige Resort”, destinacioni i preferuar i turistëve

Spread the love

 

“Prestige Resort” qetësia, komoditeti dhe relaksi është gjithçka që dikush kërkon për pushime të paharrueshme. Edhe këtë vit ky resort vazhdon të jetë destinacioni i preferuar për pushuesit vendas dhe të huaj. Prestige Resort është panorama më e bukur në detin Adriatik, ku mund të shijosh panoramën e mrekullueshme të lindjes së Diellit dhe të perëndimit të tij. Ajo që e bën më të veçantë këtë resort është prania e tre pishinave, ku njëra është me ujë deti, ndërsa një tjetër është enkas për fëmijët.

Pushuesit shqiptarë dhe të huaj në këtë resort po shijojnë relaksin, komoditetin dhe një panoramë shlodhëse.

“Këtu çdo gjë është perfekte duke filluar nga pastërtia, ushqimi, ambienti e çdo gjë tjetër”, tha një pushues. Ndërkohë të tjerë kanë mbetur të mahnitur nga ky resort dhe thonë se do ta vizitojnë sërish edhe vite të tjera.

Prestige Resort, vendi ku do të kaloni pushime të paharrueshme dhe asnjëherë nuk do të ngeleni të zhgënjyer. Tani të gjithë ata që duan të kalojnë pushimet mes relaksit dhe natyrës së gjelbër e kanë gjetur vendin ideal.

Related posts

“Rruga e Kombit” kthehet në pusetë

dritatv

Vendimi që nuk zbatohet. I dënuari me 24 vite burg kërkon ndërhyrje kirurgjikale prej 3 vitesh

dritatv

Paditet Rezart Taçi, nuk pagoi 8 milionë euro taksa

dritatv

Leave a Comment