KURIOZITETE

Policet shpërthejnë në ulërima kur përballen me …! Kjo video po “thyen” rrjetin

Spread the love

Të gjithë mendojmë se punonjësit e policisë janë gjithmonë trima, të fortë dhe që nuk “dorëzohen” para asgjëje. Por, në fakt, nuk është gjithnjë kështu. Ka dhe nga ata policë, të cilët nuk përballen dot me gjithçka.

Kjo video e postuar nga britanikja “Daily Mail” tregon momentin kur dy oficere policie janë tmerruar nga një vizitor, që u ishte futur në banesë.

Ndërsa njëra prej tyre me një kovë tenton të kapë gjarprin, tjetra e filmon, e hipur mbi mobileje, ndërsa qesh, qan e ulërin nga frika në të njëjtën kohë. Pamjet komike janë shpërndarë mijëra herë dhe kanë marrë komente të shumta, duke shkaktuar të qeshura pa fund.

Related posts

Panairi “Trashëgimia kulturore e kombeve” në Arabi Saudite: Shqipëria fiton çmimin e parë

dritatv

Lufta me plastikën: fruta dhe perime të mbështjellë me gjethe!

dritatv

Tjetër rast ndershmërie me karikimin e celulari në xhami, muezini lexon letrën e të panjohurit!

dritatv

Leave a Comment