Policet shpërthejnë në ulërima kur përballen me …! Kjo video po “thyen” rrjetin

Të gjithë mendojmë se punonjësit e policisë janë gjithmonë trima, të fortë dhe që nuk “dorëzohen” para asgjëje. Por, në fakt, nuk është gjithnjë kështu. Ka dhe nga ata policë, të cilët nuk përballen dot me gjithçka.

Kjo video e postuar nga britanikja “Daily Mail” tregon momentin kur dy oficere policie janë tmerruar nga një vizitor, që u ishte futur në banesë.

Ndërsa njëra prej tyre me një kovë tenton të kapë gjarprin, tjetra e filmon, e hipur mbi mobileje, ndërsa qesh, qan e ulërin nga frika në të njëjtën kohë. Pamjet komike janë shpërndarë mijëra herë dhe kanë marrë komente të shumta, duke shkaktuar të qeshura pa fund.

- Reklamë -

LEXO MË SHUMË

Rusia dhe Ukraina shkëmbejnë të burgosurit

Rusia dhe Ukraina kanë përfunduar procesin e gjatë të shkëmbimit të të burgosurve. Të liruarit përfshijnë 24 marinar ukrainas si dhe një person të përfshirë...

Rama emëron Lleshin zv/ministër të Brendshëm

Kryeministri Edi Rama ka emëruar Sandër Lleshin në postin e zv/ministrit të Brendshëm. Rama e kishte propozuar Lleshin për ministër të Brendshëm, por kandidatura e...

Erdogan bisedë telefonike me Macron

Presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan zhvilloi një bisedë telefonike me presidentin e Francës Emmanuel Macron, ku është theksuar rëndësia jetike e mbrojtjes së...

Së fundi

Salianji dhe Duma, dy deputetët e parë që dorëzuan dorëheqjet!

Ervin Salianji dhe Grida duma janë dy deputetët e parë të Partisë Demokratike të cilët kanë firmosur dorëzimin e mandatit të deputetit. Dorëheqja e tyre...

Idrizi: Rama, Kryeministër i rrjedhur, por jo për qëndrimet irredentiste

Shpëtim Idrizi, Kryetar i PDIU-së, në fjalimin e mbajtur në protestën para ambasadës greke në Tiranë tha se kemi një Kryeministër të rrjedhur, por...

Basha pritet ngrohtë në Durrës: E fillova transmetimin nga makina

Pas takimit në Elbasan me pjesën aktive të PD, kryedemokrati Lulzim Basha është ndalur në Durrës, ku dhe është pritur mjaft ngrohtë nga qytetarët....