SHQIPERIA

Pogradec, kishte shkuar për të marrë ushqime, vdes nga i ftohti 53-vjeçari

Spread the love

Një tjetër viktimë është shënuar nga i ftohti në Pogradec.

Mësohet se një person ka humbur jetën në fshatin Selcë e Sipërme. Viktima është Ajet Zikollari 53-vjeç.

Sipas banorëve të zonës, Zikollari kishte shkuar për të marrë ushqime për familjen me një gomar në Proptisht, por nuk ishte kthyer.

Familjarët dhe të afërmit e tij nisën kërkimet, pasi 53-vjeçari nuk ishte kthyer prej dy ditësh. Pasditen e djeshme ai është gjetur i ngrirë në dëborë.

Related posts

Rama: Dosja Xhafaj e konsumuar! Misioni i opozitës, bllokimi i negociatave e drejtësisë

dritatv

Basha: Sundimi i Ramës dhe bandës së tij, i papranueshëm

dritatv

Hapja ose jo e negociatave me BE, Shqipëria do të analizohet në prill

dritatv

Leave a Comment