Përplasen dy makina në aksin Lezhë-Shkodër, një i vdekur

Një person ka humbur jetën në një aksident në aksin Lezhë-Shkodër.

Ngjarja ndodhi në fshatin Piraj. “BalkanWeb” mëson se si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, një person ka ndërruar jetë.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit si dhe identiteti i viktimës.

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Pasuria e drejtorit të “Amazon” mbi 100 miliardë dollarë

Vlera neto e drejtorit ekzekutiv të kompanisë "Amazon", Jeff Bezos, kaloi shifrat mbi 100 miliardë dollarë të premten, pasi aksionet e kompanisë së tij...

MPJ e Turqisë: Vendimi i gjykatës gjermane për NSU “i pakënaqshëm”

Ministria e Jashtme e Turqisë e ka cilësuar si "të pakënaqëshëm" vendimin e gjykatës gjermane për grupin terrorist neonazist NSU. Sot gjykata në Gjermani shpalli...

Si të humbisni 7 kg për 7 ditë me 2 përbërës!

Ju duhet të jeni gati për ditët e ngrohta me diell dhe për banjo në plazh. Nëse keni vënë kilogramë shtesë gjatë dimrit, mos...

Së fundi

Lajmet dt: 05 / 08 / 2020

https://youtu.be/3HFTOVxGm-A 181 infeksione të reja me koronavirus jane shenuar gjate 24 oreve te fundit ne zvicer. Zyra Federale e Shëndetit Publik ka raportuar se numri...

Zemaj i bie pishman, e anulon vendimin e djeshëm për rregullimin e çmimit të barnave

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj sot është takuar me përfaqësues të Odës së Farmacistëve të Kosovës, të Shoqatës Farmaceutike të Kosovës, të Shoqatës së...

MSh: Humbin jetën 6 pacientë, 139 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot se janë 139 raste të reja të prekura nga Covid 19, ndërkohë që kanë humbur jetën 6 pacientë, duke...