• Home
  • LAJME
  • Përleshje në burg, shqiptarët masakrojnë bullgarin. Ja ku ka ndodhur
LAJME

Përleshje në burg, shqiptarët masakrojnë bullgarin. Ja ku ka ndodhur

Spread the love

Një përleshje me thika ka ndodhur gjatë pasdites së djeshme në burgun e Larisas, Greqi.

Në këtë zënkë janë përfshirë 3 shqiptarë dhe një bullgar.

Ende nuk dihet shkaku i zënkës, por mësohet se shqiptarët kanë qëlluar me thikë në kraharor bullgarin.

Me shpejtësi ka ndërhyrë policia e burgut e cila ka izoluar shqiptarët, ndërsa bullgari është dërguar në spital.

Sipas të dhënave, ai është në gjendje të rëndë.

© SYRI.net

Related posts

Holanda heziton për negociatat, por mbështet platformat e azilkërkimit

dritatv

Nga jurist në trajner qensh

dritatv

Frontex: Numri i emigrantëve në Europë shënon rënie

dritatv

1 comment

Leave a Comment