• Home
  • LAJME
  • Përleshje në burg, shqiptarët masakrojnë bullgarin. Ja ku ka ndodhur
LAJME

Përleshje në burg, shqiptarët masakrojnë bullgarin. Ja ku ka ndodhur

Spread the love

Një përleshje me thika ka ndodhur gjatë pasdites së djeshme në burgun e Larisas, Greqi.

Në këtë zënkë janë përfshirë 3 shqiptarë dhe një bullgar.

Ende nuk dihet shkaku i zënkës, por mësohet se shqiptarët kanë qëlluar me thikë në kraharor bullgarin.

Me shpejtësi ka ndërhyrë policia e burgut e cila ka izoluar shqiptarët, ndërsa bullgari është dërguar në spital.

Sipas të dhënave, ai është në gjendje të rëndë.

© SYRI.net

Related posts

Zgjerimi, si sfidë edhe për vetë BE-në. OKB mbështet procesin

dritatv

Shënohet Dita e Europës

dritatv

Vrasja e 4-vjeçarit shqiptar, jep dorëheqjen ministri i Drejtësisë në Maqedoni

dritatv

Leave a Comment