Përballë fakftit e ftuar në Studio Doriana Bezat gazetare e News24.

Përballë faktit Atëherë Dorjana vetëm këtë muaj Pra ne qershor kemi 2 vrasje te bujshme. Është ajo e ardian capjas dhe hekuran billes si dhe vrasja e dy biznesmenëve në lac.

Çfarë po ndodh keni zbuluar vidion e atentatit te lacit si e siguruat dhe cfare detajesh keni ne lidhje me nggjarjen

Kemi parë që atentati I Ardian Capjas në Elbasan dhe e Billës është përdorur armë e rëndë tek njëra snajper ndërsa tek tjetra armë me silenciator.

Duket që autorët nuk janë amatorë sepse të përdorësh snajper në distancë nuk e bën çdo njëri pra kemi njerëz të stërvitur qe kanë kryer krimin.

Se fundmi është dënuar dhe Viktor Marku si i dyshuari kryesor i vrasjes së Billës, dhe në fakt nuk dihet nëse është vërtetë vrasësi apo jenë paguar vrasës profesioniste sipas informacioneve të tua apo hetohet kjo mundësi

Si i shikoni ngjarjet e fundit a kemi nje shtim të tyre . E ftuar në studio Doriana Bezat gazetare e News24.

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

“Shkova për ta mësuar punën time, jo për t’u nënçmuar për shkak të fesë”

Avokatja praktikante Esma Belfakir, e cila është larguar nga sala e gjykatës nga ana e gjykatësit Giancarlo Mozzarelli në Bolonjë të Italisë për shkak...

Serbët e duan Asociacionin e Komunave si kategori kushtetuese

Ish-kryetari i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës dhe njëherit profesor i së drejtës ndërkombëtare, Enver Hasani thotë se në rast se realizohet kërkesa e palës...

Marrëveshja për ‘Zgjedhoren’, reagon Rama: Duhet përgëzuar ky rikthim i arsyeshëm në tryezën e dialogut

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për marrëveshjen e firmosur sot mes palëve për reformën zgjedhore.

Së fundi

Ja si gënjeu Rama”, PD nxjerr faktet: Ndryshimet kushtetuese shkelin marrëveshjen e 5 qershorit.

Partia Demokratike akuzon kryeministrin se ka shkelur marrëveshjen e 5 qershorit dhe se ka gënjyer para shqiptarëve. Sekretari i përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi...

TIA: Nga nesër anulohen të gjitha fluturimet, pasagjerët mund të rimbursohen ose të rishikojnë datën deri në fund të 2021

Tirana International Airport njofton se ndalimi i fluturimeve nga Austria hyn në fuqi nga nesër deri më 31 korrik. Ndërkohë të gjitha fluturimet janë anuluar,...

BE: Nisni vaksnimin për gripin sezonal që tani në verë

Komision Europian ka këshilluar vendet anëtare të BE të nisin sa më shpejt vaksinimin për gripin sezonal të vjeshtës që tani në verë. Sipas KE,...