KURIOZITETE VIDEO

Për të qeshur: yje futbolli në variantin femër (video)

Spread the love

Faqja në Facebook “Oh my goal”, e cila ka mbi 3.5 milion ndjekës, ka ofruar një video ku emra të mëdhenj të futbollit botëror shndërrohen në versionin femër.

Ndiqni se si do ishin Ronaldo, Messi, Suarez, Neymar, Kaka, Hazard, Drogba, Ibrahimoviç…si gra. /tesheshi.com/

 

Related posts

Diçka e çuditshme po ndodh në Antarktidë, jepet alarmi

dritatv

Videoja e bërë virale: kulmi i edukatës së një gruaje në një mot të pazakontë

dritatv

Studiuesi Auron Tare: e djeshmja dhe e sotmja e rrapit te Uji i Ftohtë në Tepelenë

dritatv

Leave a Comment