OSHEE: Duke nisur nga nesër e pasnesër do të ketë ndërprerje të energjisë në disa zona të Tiranës

Operatori për Shpërndarjen e Energjisë Elektrike ka njoftuar për abonentët se nesër dhe pasnesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

Përmes një njoftimi, mësohet se OSHEE, për shkak të remontit të planifikuar në NST Ndroq dhe në fiderin A3 të kabinës së Medresesë, në datat 2-3 qershor do të stakohet energjia ⚡në intervalin kohor 09:00-15:00.

Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë👇
2 qershor📌
Ndroq, Pinet, Zhurje
3 qershor📌
Pjesërisht “Rruga e Dibrës” tek Medreseja

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Vetëvendosje do ta ketë numrin 126 në zgjedhjet e 6 tetorit

Lëvizja “Vetëvendosje” në zgjedhjet e 6 tetorit do ketë numrin 126. Këtë numër e terhoqi përfaqêsuesi i...

Opozita thërret seancë të jashtëzakonshme

Grupet parlamentare të LDK-së, Lëvizjes Vetëvendosje, PSD-së dhe dy deputetëve të pavarur, Mimoza Kusari-Lila dhe Ilir Deda, kanë bërë kërkesë që të enjten të...

VIDEO/ Aksident në hyrje të Bilishtit, përplasen dy mjete, s’ka të plagosur

Dy makina janë përfshirë në një aksident mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Bilishtit. Gazetarja e “BalkanWeb”, Lorena Kodra raporton se nga aksidenti...

Së fundi

Hoti: Nuk do të hezitoj ta kërkoj. Thaçi: Qytetarët të zbatojnë masat rigorozisht

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka paralajmëruar vendosjen e gjendjes së jashtëzakonshme për shkak të përkeqësimit të situatës me koronavirus. Nga foltorja e Kuvendit, Hoti...

Hajdari paralajmëron krijimin e partisë së re: Shqiptarët duan një alternativë tjetër

Një ditë pas daljes publike të liderit të PD-së Lulzim Basha për listat e hapura, ku sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama, vjen një reagim...

Publikohet tjetër përgjim i Zoran Zaevit, ja çfarë thotë për Ali Ahmetin dhe rastin që po hetohej

Një tjetër përgjim i ashtuquajtur ‘’bombë’’ është publikuar nga mediat në Maqedoninë e Veriut vetëm pak ditë para zgjedhjeve, pikërisht për ish= kryeministrin Zoran...