SHQIPERIA

Operacionet/ Lleshaj: Lufta ndaj krimit, jetike për Shqipërinë!

Spread the love

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për dy operacionet e zhvilluara dje dhe sot në qytetin e Elbasanit, ku u arrestuan disa persona dhe disa të tjerë u shpallën në kërkim.

Ai shprehet se “Forca e Ligjit” do të vijojë të intensifikojë luftën në këtë front jetik për të ardhmen europiane të Shqipërisë.

“KRASTA” e “TRANZIT”, dy mega-operacione policore në bashkëpunim me Prokurorinë japin një goditje të rëndë kundër krimit të organizuar në Elbasan.Forca e Ligjit vijon të intensifikojë luftën në këtë front jetik për të ardhmen europiane të Shqipërisë 🇦🇱👮‍♂🇦🇱”-  shkruan ai.

Related posts

Kongresi i Infermierisë, Rama: Partitë s’do punësojnë më në mjekësi. Synojmë rritjen e pagave

dritatv

Gjobë atyre që ‘spiunojnë’ për statistika te ndërkombëtarët

dritatv

Festa e 28-29 Nëntorit, Femijët e kopshteve të Kavajës festojnë Kuq e Zi

dritatv

Leave a Comment