SHQIPERIA

Operacionet/ Lleshaj: Lufta ndaj krimit, jetike për Shqipërinë!

Spread the love

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për dy operacionet e zhvilluara dje dhe sot në qytetin e Elbasanit, ku u arrestuan disa persona dhe disa të tjerë u shpallën në kërkim.

Ai shprehet se “Forca e Ligjit” do të vijojë të intensifikojë luftën në këtë front jetik për të ardhmen europiane të Shqipërisë.

“KRASTA” e “TRANZIT”, dy mega-operacione policore në bashkëpunim me Prokurorinë japin një goditje të rëndë kundër krimit të organizuar në Elbasan.Forca e Ligjit vijon të intensifikojë luftën në këtë front jetik për të ardhmen europiane të Shqipërisë 🇦🇱👮‍♂🇦🇱”-  shkruan ai.

Related posts

Aksidentoi 3 persona, pranga 29-vjeçarit në Vlorë

dritatv

Arsyet/AKU bllokon 387 tonë mish derri e viçi në Portin e Durrësit

dritatv

PS-LSI dorëzojnë në KQZ refuzimin e kandidatëve për deputetë

dritatv

Leave a Comment