KURIOZITETE

Njihuni me flokët e “kobshëm” të Farouk-ut

Spread the love

Nëna Bonnie e hapi profilin e te birit Farouk në  Instagram kur ai ishte vetëm 2 vjeç. Ai pra dhe jo ajo. Dhe në një muaj, ai kishte 2.000 ndjekës, gjë që dhe efekt dhe në publik, pasi njerëzit e ndalnin në rrugë për t’i parë, por sidomos për t’ja prekur paksa flokët e rrallë që ka.

Por Farouk ishte në fakt një yll edhe përpara hyrjes në Instagram, sigurisht për ata që e njihnin, ku shumë prej tyre donin të fotografoheshin me të për pamjen “e pazakontë”.

“Unë i mësova atij të thotë, ‘Faleminderit për komplimentin, por ju lutem mos m’i prekni flokët!’”, shpjegon nëna Bonnie.

Bonnie dhe Farouk gjithashtu kanë një kanal në YouTube ku ata publikojnë video për kujdesin e flokëve.

Qëllimi i tyre është të tregojë botës se nuk ka asgjë të keqe që dhe djemtë të kenë flokë të gjatë. /tesheshi.com/

Related posts

Marsi sot do të duket tre herë më i madh!

dritatv

Nesër muslimanët shënojnë Lejletu-l-Kadrin, natë më e vlefshme se një mijë muaj

dritatv

VIDEO/ Gjermania nuk te fal: ja pse e akuzon një shofer kampioni për vrasje në tentativë!

dritatv

Leave a Comment