Njeriu me zemër të madhe!

Ky njeri 102 vjeçar çdo ditë i jep gjithçka, që ka Kishave dhe jetimëve!

https://youtu.be/IOyGMpdOdYo

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Nesër në Kosovë do të ketë grevë, kjo është arsyeja!

Nesër në orët e para të mëngjesit do të ketë protestë. Sindikata e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, ka bërë të ditur se nesër duke...

RD e Kongos, 42 militantë u dorëzohen forcave qeveritare

Dyzet e dy militantë nga dy grupe të armatosura aktive në qytetin Uvira në Republikën Demokratike të Kongos u janë dorëzuar forcave...

Në gjurmët e Profetit: gati rikrijimi i rrugës me deve nga Meka në Medinë!

Autoritetet në Arabinë Saudite kanë hartuar një projekt për mundësinë e themelimit të një rruge “muzeale” nga Meka në Medinë, për ta përshkruar me...

Së fundi

Samsung Galaxy A72 vjen me 5 kamera

Telefoni inteligjent i mesëm do të marrë një tele-kamerë shtesë me zmadhim optik 3x. Samsung supozohet të instalojë një konfigurim të kamerës me 5 sensorë...

Bruksel, punonjësit e transportit publik në grevë

Në Bruksel ka filluar greva njëditore e punonjësve të transportit publik, (AA). Greva ka ndikuar negativisht ndaj qytetarëve që shfrytëzojnë transportin publik për detyra dhe...

Tensioni i ashpër Greqi-Turqi, Pompeo takime me zyrtarët e lartë në Selanik: Çështjet e kufijve detarë duhen zgjidhur …

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, zhvilloi të hënën bisedime me homologun e tij grek Nikos Dendias në një kohë tensionesh mes dy aleatëve...