Njeriu me zemër të madhe!

Ky njeri 102 vjeçar çdo ditë i jep gjithçka, që ka Kishave dhe jetimëve!

https://youtu.be/IOyGMpdOdYo

- Reklamë -

LEXO MË SHUMË

TANAP pranon 5 milionë euro mbështetje nga Komisioni Evropian

  Fondi i Lidhjes së Europës (CEF) i Komisionit Europian ka alokuar rreth 5 milionë euro për projektin Trans Anatolian të gazit natyror (TANAP), njoftoi...

Protesta, ambasadorja gjermane: Çdo element dhune vijë e kuqe

Kreu i opozitës, Lulzim Basha u bëri thirrje shqiptarëve për t’iu bashkuar protestës të shtunën. Ambasadorja e Gjermanisë, Susanne Schütz kërkoi që protesta të...

Iu bllokua pasaporta dhe u shoqërua në Polici, Nuredini për ”Fax News”: Më kanë falsifikuar firmën!

Kryetari i Bashkisë së Rrogozhinës, Beqir Nuredini ka reaguar pas ndalimit të tij dje nga ana e Policisë. Duke folur për gazetaren e ‘’Fax...

Së fundi

Takimi i fshehtë i prokurores Prela, kreu i KLP: Nuk ka asnjë mister…

Këshilli i Lartë i Prokurorisë vendosi sot caktimin e përkohshëm të Donika Prelës në Prokurorinë e Shkallës...

Çfarë po e frikëson BE-në në rastin e liberalizimit të vizave për Kosovën?

Numri i madh i të rinjve të papunë dhe frika nga një përpjekje tjetër migrimi drejt vendeve të Bashkimit Europian, sipas analistëve, mund të...

Arrestohen në aeroport me dokumente false, ja rruga e zgjedhur nga 5 shqiptarët

Policia italiane arrestoi në aeroportin e Ciampinos 5 shqiptarë. Mediat italiane raportojnë se shqiptarët e arrestuar ishin me dokumente false, por emrat e tyre nuk...