• Home
  • KOSOVA
  • Myftiu i Kosovës, Naim Ternava: Mediat në Kosovë nuk iu bashkuan aktiviteteve tona!
KOSOVA VIDEO

Myftiu i Kosovës, Naim Ternava: Mediat në Kosovë nuk iu bashkuan aktiviteteve tona!

Spread the love

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës në një intervistë ekskluzive për arbëreshë.info ka deklaruar se pavarësisht se ju kanë derguar ftesa të gjitha mediave kosovare, ato nuk kanë qenë të pranishme në aktivitetet e organizuar së fundmi në vend, ku më kryesori ishte gara e Kur’anit në nivel ballkanik.

Intervista e plotë e Naim Tërnava për Arbëreshë.info:

Related posts

Kryesia e Kuvendit largon pesë deputetët e Vetëvendosjes që hodhën gaz

dritatv

100-ditët e Ramushit, analistët në Kosovë: ja sukseset dhe dështimet

dritatv

Kosova do të prezantojë 40 projekte në samitin e Londrës

dritatv

Leave a Comment