SHQIPERIA

Me shpejtësi “skëterrë”, makina përmbyset në mes të rrugës

Spread the love

Një aksident rrugor është riregjistruar në një nga rrugët kryesore të qytetit të Elbasanit gjatë mesditës së sotme. Një autoveturë që dyshohet se qarkullonte me shpejtësi është përmbysur në rrugë, por fatmirësisht pa shkaktuar pasoja në njerëz.

Gazetari i “BalkanWeb” Fatimir Popja raporton se makina është përmbysur në rrugën “Zogu i I ” pranë Degës së Doganës Elbasan.

66440534 494960927918925 6134283299595485184 N

Drejtuesi i automjetit ka pësuar dëmtime të lehta,ndërsa është bllokuar për pak minuta qarkullimi .Policia ka mbërritur ne vendin ku ndodhi aksidenti dhe po punon për dokumentimin e plotë të saj.

 

Related posts

Kanionet shpëtojnë në gjykatë. Rrëzohet padia e ndërtuesve të HEC-eve në lumin Osum

dritatv

Holanda voton kthimin e vizave për shqiptarët, por vulën e vë BE

dritatv

Basha: “Unaza e Re” një vijë e kuqe, nuk e lejojmë Ramën ta kalojë

dritatv

Leave a Comment