TEKNOLOGJI

Më 2018 pritet Huawei P11

Spread the love

Kompania Huawei pritet të prezantojë gjatë kongresit botëror të telefonave mobilë MWC 2018 telefonin më të ri premium Huawei P11.

Huawei ka theksuar se gjatë vitit të ardhshëm do të përgatisin prodhime të reja interesante gjatë tremujorit të parë, të cilat do të fokusohen në performancat e kamerës dhe inteligjencës artificiale.

Tash për tash nuk ka informacione për çmimin dhe praninë e telefonit Huawei P11, por sigurisht se për këtë do të dihet me kohë./Kosova Post/

Related posts

Firefox njofton përdoruesit kur të dhënat e tyre janë të hakuara

dritatv

Si ta kuptoni nëse dikush ju ka fshirë nga lista e miqve në Instagram?

dritatv

Sa kohë kalojmë me telefonat tanë?! Përgjigjja është tronditëse

dritatv

Leave a Comment