• Home
  • EKONOMI
  • Limaj përgjegjës për organizimin e mbledhjes së përbashkët mes dy qeverive
EKONOMI

Limaj përgjegjës për organizimin e mbledhjes së përbashkët mes dy qeverive

Spread the love
Qeveria e ka caktuar zv/kryeministrin, Fatmir Limaj përgjegjës për organizimin e mbledhjes së përbashkët mes Qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë.
 Kjo mbledhje pritet të mbahet më 27- 28 nëntor në Korçë. Ndërsa ministri i Jashtëm, Behegjet Pacolli ka kërkuar nga ministrat që të përgatisin planet dhe projektet për këtë takim./Kosova Post/

Related posts

Buxheti që ul borxhin. Synohet të zbresë në 68 për qind

dritatv

Bitcoin për herë të parë në vlerën mbi 7.000 dollarë

dritatv

FMN: Kosova me rritje ekonomike prej 3,5 për qind

dritatv

Leave a Comment