Uncategorized

Liburn Aliu: Reformës së shumëkërkuar po i hapet rruga

Spread the love

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, ka thënë se dalja në zgjedhjet për kryetar të kësaj lëvizje është më e madhja ndonjëherë.
“Nga vizitat që jam duke bërë gjithandej nëpër vendvotime dhe nga informatat që po më vijnë nga qendrat e LVV, nga shifrat e daljeve në votime deri më tani është tejkaluar cilido votim i brendshëm në lëvizje”, ka thënë Aliu

“Reformës së shumëkërkuar organizative po i hapet rruga”, ka shtuar ai në Facebook.

/Kosova Post/

Related posts

Arifi: Këtë javë nuk do të ketë takime mes delegacionit të Kosovës dhe të Serbisë

dritatv

Për herë të parë shkencëtarët zbulojnë një lidhje mes sheqerit dhe sëmundjes Alzheimer

dritatv

Isa Mustafa përkujtoi veprimtarët Jusuf e Bardhosh Gërvalla, Kadri Zeka dhe Smajl Hajdaraj

dritatv

Leave a Comment