KOSOVA

Identifikohen kriminelët, janë zyrtarë shtetërorë të Kosovës!

Spread the love

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina, ka shpalosur disa fotografi të grave të dhunuara gjatë luftës nga forcat paralimitare serbe.

Kosova Post, mëson se personat të cilët janë të shfaqur në fotografi janë zyrtarë shtetërorë të Kosovës, njeri ish zyrtar Policor në Shterpc, dy tjerë zyrtarë shtetëror në Zubin Potok dhe tjetri i punësuar në Ministrinë për Komunitete në Republikën e Kosovës.

Njëri nga personat që shihet në fotografi, Dejan Stankovic, është nga Ferizaji (Urosevac) ndërsa në profilin e tij në facebook shihen përputhshmëri të pamjes së tij me fotogrfinë e shpalosur nga deputetja Brovina.

Related posts

Kosova pret t’i lë në histori dështimet për anëtarësim në INTERPOL, këtë herë ka shpresë!

dritatv

Inspektorati Policor mohon akuzat për pjesëmarrjen në krim të organizuar

dritatv

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve

dritatv

Leave a Comment