KOSOVA

Identifikohen kriminelët, janë zyrtarë shtetërorë të Kosovës!

Spread the love

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina, ka shpalosur disa fotografi të grave të dhunuara gjatë luftës nga forcat paralimitare serbe.

Kosova Post, mëson se personat të cilët janë të shfaqur në fotografi janë zyrtarë shtetërorë të Kosovës, njeri ish zyrtar Policor në Shterpc, dy tjerë zyrtarë shtetëror në Zubin Potok dhe tjetri i punësuar në Ministrinë për Komunitete në Republikën e Kosovës.

Njëri nga personat që shihet në fotografi, Dejan Stankovic, është nga Ferizaji (Urosevac) ndërsa në profilin e tij në facebook shihen përputhshmëri të pamjes së tij me fotogrfinë e shpalosur nga deputetja Brovina.

Related posts

Ahmeti i bën thirrje FFK-së që biletat VIP t’i shesë e jo t’i jap falas

dritatv

Mustafa krahason numrin e ish-kabinetit të tij me atë të Haradinajt

dritatv

Fatmir Sejdiu takohet me Christopher R. Hill

dritatv

Leave a Comment