I kërkoi favore seksuale studentes, shoqërohet në polici pedagogu Denis Himci

Policia e Elbasanit ka shoqëruar në komisariat pedagogun e universitetiot të këtij qyteti Denis Himcin pas publikimit në media të një video-përgjimi ku dëgjohej teksa i kërkonte favore seksuale një studenteje.

Emisioni investigativ Stop publikoi në puntatën e sotme rastin e Pedagogut Himci, i cili i kërkonte favores seksuale një studenteje në këmbim të marrjes së disa lëndëve ku ajo ishte mbetëse.

Në videon e publikuar nga “Stop”, pedagogu Denis Himci shfaqet me një makinë tip Audi, ndërsa tregohet këmbëngulës duke i bërë komplimente dhe duke i premtuar vajzës veç marrjes së provimeve, edhe dhurata gjithashtu.

“Mallkuar ai që nuk të do ty, të çoj unë për ndonjë masazh. Zëre se unë jam engjëlli yt dhe do t’i plotësoj të gjitha nga A-ja te Zh-ja”, dëgjohet të thotë ndër të tjera pedagogu në video.

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Peshkaqenët çekiç, zbulohet “shtëpia” e re në ishujt Galapagos!

Një strehë e re e peshkaqenëve çekiç, që konsiderohen si specie e rrezikuar, është gjendur në ishujt Galapagos, tha qeveria e Ekuadorit. Rezerva natyrale pranë...

Japoni, një i vdekur dhe dhjetëra të lënduar nga tajfuni Faxai

Të paktën një person ka humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë lënduar si pasojë e tajfunit Faxai që ka goditur kryeqytetin japonez Tokio. Zëdhënësi...

Gjonaj në Gjirokastër: Nis regjistrimi fillestar i tokës; Shpronësimet për rrugën Kardhiq-Delvinë

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj u ka bërë të ditur banorëve të fshatrave Fushë Bardhë dhe Zhulat në qarkun e Gjirokastrës, se tokat e...

Së fundi

FITER BAJRAMI 2020

https://youtu.be/xjrLhbj2S2g

Spanja nga korriku hap dyert për turistët e huaj

Duke nisur nga korriku, Spanja do të hapë hap dyert turistëve të huaj. Ky fakt është bërë i ditur nga ministrja spanjolle e turizmit,...

Itali, rihapen pishinat dhe ambientet sportive, lehtësimi i masave vazhdon

Sporti individual merr fund, në shtëpi apo jashtë… Pishinat, sallat e gjimnastikës dhe klubet e fitnesit do të rihapen sot në Itali duke shënuar...